Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ HER İŞİ YAPMIYORUZ, SADECE KENDİ BİLDİĞİMİZ İŞİ YAPIYORUZ.
DT KAROT OLARKA BETONA HÜKMEDIYORUZ.

Firmamız DT KAROT 2013 yılından bu yana Kayseri de faaliyete başlamış 2015 yılın itibari ile Türkiye geneline hizmet vermekte dir. 2016 yılı itibari ile de İzmir Menemen de ki eksiklik üzerine tecrübesini Menemen e taşımıştır.Sektöründe her daim öncü kuruluş olma ya özen göstermiştir.

Bilindiği üzere, İnşaat sektörümüz son yıllarda büyük bir hamle yaparak, çağımız teknolojisiyle entegrasyona geçmiş, ilkel yöntemlerle çalışmayı bırakmıştır. İşin kalitesini ve işçi sağlığını doğrudan etkileyen bu gelişmeleri takip etmek profesyonel yaklaşımın olmazsa olmazları haline gelmiştir.

DT KAROT da, Yenilikçi ve Sürekli Gelişim Politikamız ile; Karot ile beton delme, hidrolik raylı kesme, derz kesme, filiz ekme, beton kırma, halatlı kesme, beton çatlatma, güçlendirme alanlarında hizmet vermekteyiz.

Amacımız
Siz müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata,
En iyi hizmet anlayışıyla sunmak için çözüm odaklı çalışmak.
İlkemiz
İş güvenliği, kalite, iyi hizmet, zamanında iş teslimi, uygun fiyat, Kısa ve uzun vadede insan sağlığını korumak.
Önce çalışan güvenliği.
Farkımız
Önce kişilerin kalitesine yatırım yapılması
Hız, yenilik ve teknoloji ye önem verilmesi
Dürüst bütünlük ve grup anlayışı ile çalışılması
Müşteri için yapılabileceklerin ilk oluşumda sunulması Sonuç odaklı kalarak, gayretli ama önce MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ nin korunması..

"Biz her işi yapmıyoruz, en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz..." Sloganı ile bu teknolojiyi siz müşterilerine, zaman ve yer gözetmeksizin profesyonel kadro, geniş makine parkuru, güvenilir bir yönetim kalite ve hız dâhilinde… Türkiye'nin her bölge ve yöresinde ( 7/24 ) hizmet vermeye devam edecektir. Betona şekil vemek zordur, biz bu zorluğu biliyoruz. marka olmakta kolay değildir.

İzmir'de profesyonel karot hizmeti sunuyoruz.

Beton kesme, delme, kırma ve karot hizmetlerimiz ile işimizin profesyoneliyiz. Teklif almak için hemen arayın. Hemen Ara